Hizmetlerimiz

Kadıköy Ofis Taşıma

Posted at 17 Eylül 2014 | By : | Categories : Hizmetlerimiz | 0 Comment

Kadıköy ofis taşıma sizlere güvenli ve hasarsız bir taşıma imkanı sunuyor.Ofis taşımacılığında da listenin ilk sıralarında yer alıyoruz.Ofis eşyalarınızı güvenli bir şekilde hasar görmeden yeni adresinize taşıyoruz.Eşyalarınız yeni ofisinize güvenle taşınıyor.
Öncelikle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçladık.Firmamız olarak sizlerin memnuniyetini daha da artırmak için çalışmalarımıza tüm titizliğimizle devam ediyoruz.

Sizlere ilk başta ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile düzenli bir taşıma planı hazırlıyoruz.Ofis eşyalarınızı bölümlere ayırarak daha pratik ve daha hızlı bir taşıma planı uyguluyoruz.Taşıma planımızın ardından eşyaların toplam hacimlerine göre araç filomuzdan uygun olarak seçilmiş bir araç tahsis ediliyor.Sizlerin belirlediği tarihler arasında aracımız ofisinizin bulunduğu konuma geliyor.
Ofis eşyalarınızı öncelikle hassasiyet derecesine göre sıralanıyor.Ardından özel ambalajlarla paketleniyor.Eşyalarınızı özel ambalajlarımızla tecrübeli personellerimiz tarafından paketliyoruz.Paketlenen eşyalarınızı yeni ofisinize doğru yolluyoruz.
Eşyalarınız yeni ofisinize ulaştıktan sonra kurulumları gerçekleştiriliyor ve sizlere teslim ediliyor.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız olacaktır.
ofis-kullanicilarinin-yuzde-76si-kiraci

evden eve nakliyat platformu